Průvodce českými hotely a penziony

Měsíční archív: Červen 2011

Každá zem nabízí jiné možnosti

Dovolená Itálie, dovolená Francie či dovolená Německo? Každá z těchto zemí nabízí mnoho krás, které uspokojí náročné cestovatele, dobrodruhy i lidi, kteří se chtějí pouze rekreovat. Do Francie a Itálie jezdí lidé hlavně za mořem. Najdete zde střediska, která jsou známá po celém světě, V těchto destinacích je samozřejmě všechno dražší.

Na druhou stranu můžete jet do poklidného zálivu, kde nebude rušeni masami turistů. V zimních měsících jsou velmi vyhledávány italské a francouzské hory. Alpy a Dolomity nabízí mnoho zimních středisek, která jsou vybavena na špičkové úrovni. Taky není náhodou, že v mnoha z těchto lyžařských center se jezdí i závody světového poháru ve sjezdu a slalomu.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Německu, pak musíte počítat s tím, že se nebudete koupat v krásně vyhřátém moří. Spíše budete cestovat po památkách, kterých je v Německu celá řada. Například v Berlíně, najdete mnoho architektonických skvostů. Také zde můžete navštívit místa, kde se psala evropská historie. Dalšími velmi zajímavými místy jsou Frankfurt, Mnichov, Hamburg a mnoho dalších měst. Fanoušci automobilů, mohou navštívit i výrobu světoznámých automobilových značek, jako je Audi, Volkswagen a BMW. V Německu najdete také kráskou přírodu, které je vhodná pro pěší turistiku či cestování na kole.

Vložil Levné hotely, levné ubytování | Štítek , , , | Zanechat komentář

Wellness na dovolené

Někteří lidé pojmou dovolenou vždy poměrně aktivně. Patříte-li do skupiny, která se jede na dovolenou spíše slunit a užívat si moře, pláže a noční život, pak jistě oceníte služby wellness. Na dovolené můžete wellness salony navštěvovat externě, což Vás vyjde poměrně draho. Lepší varianta je zakoupit si dovolenou, kde jsou procedury již v ceně. Na pokoji Vás bude čekat vířivka, které si můžete užívat jak se Vám zlíbí, protože nebudete platit žádné poplatky navíc. Pro ženy jsou připraveny speciální salóny, které jsou vybaveny velmi luxusně. Najdete v nich vířivé vany, masážní kouty, ozdravné koupele, péči o pokožku a mnoho jiných služeb.

Takto strávená dovolená pro Vás bude nejlepším relaxačním prvkem. Pokud se rozhodnete pro wellness dovolenou v rámci naší republiky, pak počítejte s příjemným horským prostředím, které budou doplňovat velmi působivé výhledy na horské prostředí. Wellness dovolené v zahraničí jsou pravým opakem. Čekají na Vás vyhřáté pláže, teplé moře a vše co k tomu patří. Procedury probíhají často za využití přírodních podmínek.

Například bahenní lázně a zábaly. Velmi oblíbenou službou je také masáž pomocí lávových kamenů. Tato metoda se stává čím dál více oblíbenou. Záleží již pouze na Vás, do jakých koutů světa se vydáte.

Vložil Wellness | Zanechat komentář