Průvodce českými hotely a penziony

Každá zem nabízí jiné možnosti

Dovolená Itálie, dovolená Francie či dovolená Německo? Každá z těchto zemí nabízí mnoho krás, které uspokojí náročné cestovatele, dobrodruhy i lidi, kteří se chtějí pouze rekreovat. Do Francie a Itálie jezdí lidé hlavně za mořem. Najdete zde střediska, která jsou známá po celém světě, V těchto destinacích je samozřejmě všechno dražší.

Na druhou stranu můžete jet do poklidného zálivu, kde nebude rušeni masami turistů. V zimních měsících jsou velmi vyhledávány italské a francouzské hory. Alpy a Dolomity nabízí mnoho zimních středisek, která jsou vybavena na špičkové úrovni. Taky není náhodou, že v mnoha z těchto lyžařských center se jezdí i závody světového poháru ve sjezdu a slalomu.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Německu, pak musíte počítat s tím, že se nebudete koupat v krásně vyhřátém moří. Spíše budete cestovat po památkách, kterých je v Německu celá řada. Například v Berlíně, najdete mnoho architektonických skvostů. Také zde můžete navštívit místa, kde se psala evropská historie. Dalšími velmi zajímavými místy jsou Frankfurt, Mnichov, Hamburg a mnoho dalších měst. Fanoušci automobilů, mohou navštívit i výrobu světoznámých automobilových značek, jako je Audi, Volkswagen a BMW. V Německu najdete také kráskou přírodu, které je vhodná pro pěší turistiku či cestování na kole.


Tento záznam byl zaslán Levné hotely, levné ubytování a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.